Inflatable Bouncer for Kids & Events
Durable, colorful inflatable bouncer—ideal for schools, parks, and parties. Free custom logo printing and 2-year warranty included.
| Size (L x W x H) | 5 x 4 x 4 m |
|---|---|
| Weight | 96 kg |
| Material | 0.6mm or 0.9mm PVC |
| Colors | Clear, Red, Blue, Yellow, Green, etc. |
| Recommended Age | 3 years and up |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |
| Usage | Schools, Leisure Centres, Parks, Rentals |


Reviews
There are no reviews yet.