Giant Inflatable Coconut Tree Water Slide
Bring the excitement of a tropical beach to your backyard with this impressive inflatable water slide. Perfect for summer parties and events, its vibrant coconut tree design promises endless fun for all ages.
| Product Name | Inflatable Water Slide |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 8 x 3.5 x 5.6 m / 26.2 x 11.5 x 18.4 ft |
| Product Weight | 165 kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Colors | As shown in picture |
| Shipping Cost | Free shipping worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |




Reviews
There are no reviews yet.