Rodeo Rush Double Lane Inflatable Water Slide
Race, splash, and enjoy Wild West fun with this large, safe inflatable water slide—perfect for parties and events.
| Product Name | Large Inflatable Slide For Pool |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 9×4.5×5.6m / 30x15x18.4ft |
| Weight | 231kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE/EN71/EN15960/SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free shipping worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |












Reviews
There are no reviews yet.