Commercial Grade Inflatable Slide – 0.55mm PVC
Bring excitement to any event with this durable, large inflatable slide—engineered for commercial fun and safety.
| Product Name | Commercial Grade Large Inflatable Slide 0.55mm PVC |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 6x3x4m / 20x10x13ft |
| Weight | 90kg |
| Color | As shown in picture |
| Warranty | 2 years |
| Certification | CE / UL / SGS |
| Accessory | Repair kits |
| Package | Exported carton |
| Delivery | Express (FedEx, UPS, DHL, TNT) |
| Payment | PayPal, Credit Card |



Reviews
There are no reviews yet.