White Inflatable Bounce House with Slide
Perfect for parties and events, this compact white bounce house features a fun slide and premium PVC construction.
| Size (L x W x H) | 2.5 x 2.5 m / 8.2 x 8.2 ft |
|---|---|
| Product Weight | 26 kg |
| Material | 0.6 mm PVC |
| Color | As shown in picture |
| Shipping | Free worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (Send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |









Reviews
There are no reviews yet.