White Inflatable Wedding Bounce Castle with Slide
Celebrate your special day with this elegant white inflatable castle featuring a fun slide—perfect for weddings and unforgettable photo moments.
| Size (L x W x H) | 6 x 5 x 3.6 m / 20 x 17 x 12 ft |
|---|---|
| Product Weight | 108 kg |
| Material | 0.6 mm PVC |
| Color | As shown in picture |
| Shipping | Free worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (Email logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |
















Reviews
There are no reviews yet.