Inflatable Ninja Obstacle Course & Slide
Turn your backyard into an action-packed ninja adventure! This inflatable obstacle course features exciting slides and challenging elements for hours of active play. Perfect for kids and family fun.
| Product Name | Inflatable Ninja Obstacle Course & Slide |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 15 x 3 m / 50 x 10 ft |
| Product Weight | 280 kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Colors | As shown in picture |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year warranty & free repair kit |









Reviews
There are no reviews yet.