Extreme Run Inflatable Obstacle Course Rental
Challenge your guests with thrilling climbs, slides, and interactive obstacles—perfect for parties, team-building, and competitions. Book now for unforgettable fun at your next event!
| Feature | Details |
|---|---|
| Dimensions (L x W x H) | 17 x 5 m / 55 x 16 ft |
| Weight | 425 kg |
| Brand | Blue Inflatable |
| Material | 0.55mm PVC Tarpaulin (Export Standard) |
| Blower | CE, UL, CCC Certified (CE 220-240V / UL 110-120V) |
| Certificates | EN71, CE, UL, EN15960, BV, CCC |
| Warranty | 2 Years & Lifelong Service |
| Logo Printing | Free |
| Payment | PayPal, Credit Card |
| Keywords | Inflatable Obstacle Course |
| Workmanship | Double Stitching, Tripling Welding, Reinforced Joints |
| Printing | Digital, Silk, Hand Printing |
| Shipping | By Sea, Air, or Express |


Reviews
There are no reviews yet.