Outdoor Inflatable Climbing Wall Bounce
Elevate your event with our safe, durable inflatable climbing wall—perfect for kids and adults. Ideal for parties, gatherings, and rentals. Free worldwide shipping and logo printing included.
| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Inflatable Climbing Wall Bounce |
| Size (LxWxH) | 6.5×6.5×6.5m (22x22x22ft), 7.5×7.5×7.5m (25x25x25ft) |
| Product Weight | 250kg, 280kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Colors | Same as picture |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Certificates | CE/UL/SGS |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |



















Reviews
There are no reviews yet.