Inflatable Rock Climbing Wall – Outdoor Sports Game
Scale new heights of fun and fitness with this inflatable climbing wall—perfect for outdoor events, sports enthusiasts, and thrill-seekers. Durable, safe, and easy to set up, it’s your ticket to exciting adventure and exercise anywhere!
| Product Name | Inflatable Rock Climbing Wall |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 8 x 5 x 6 m / 26.2 x 16.4 x 19.7 ft |
| Product Weight | 200 kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Colors | As shown in picture |
| Shipping | Free worldwide shipping |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |









Reviews
There are no reviews yet.