Large Commercial Inflatable Pirate Ship Slide
Set sail for adventure with our Large Commercial Inflatable Pirate Ship Slide. Perfect for both adults and kids, this durable bouncy castle brings pirate fun to any backyard or event. Enjoy hours of safe, exciting entertainment with easy setup and free worldwide shipping.
| Feature | Details |
|---|---|
| Dimensions (L x W x H) | 11 x 4.2 x 6.5 m / 36 x 14 x 21.5 ft |
| Weight | 310 kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Shipping | Free worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (Email logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |













Reviews
There are no reviews yet.