Adult Inflatable Water Slide & Bounce House Combo
Elevate your summer events with this exciting inflatable water slide and bounce house combo—designed for adults and perfect for unforgettable parties and gatherings. Enjoy hours of cool, bouncy fun!
| Product Name | Adult Inflatable Water Slide & Bounce House Combo |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 9.23 x 5.5 x 6 m (31 x 18 x 20 ft) |
| Weight | 289 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free shipping worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |




Reviews
There are no reviews yet.