Large Inflatable Water Slide for Adults & Kids
Bring summer fun home with this durable, easy-to-set-up water slide—perfect for all ages! Enjoy hours of excitement, splashing, and sliding right in your backyard.
| Product Name | Large Inflatable Water Slide |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 10 x 4.1 x 5 m (32 x 13 x 16 ft) |
| Weight | 234 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.