Dino Fun Wet/Dry Inflatable Water Slide
Bring prehistoric excitement to your backyard with this vibrant inflatable slide. Enjoy both wet and dry sliding fun with a built-in pool feature—perfect for unforgettable outdoor adventures!
| Product Name | Dino Fun Wet/Dry Inflatable Water Slide |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 7 x 3.3 x 5 m / 23 x 11 x 16 ft |
| Weight | 116 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.