Vibrant Multicolor Inflatable Water Slide with Splash Pool
Bring excitement to any party with this colorful inflatable water slide, featuring a built-in splash pool and jumping platform. The perfect centerpiece for summer gatherings and celebrations!
| Product Name | Multicolor Inflatable Water Slide with Splash Pool |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 8 x 3.5 x 5.2 m / 26 x 11.5 x 17 ft |
| Weight | 140 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | Multicolor (as pictured) |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.