Bring Excitement to Any Event with a Custom Inflatable Water Slide
Make your next celebration unforgettable with our commercial-grade inflatable water slide, perfect for parties and events of all sizes. Enjoy hours of safe, splash-filled fun with fully customizable options and free worldwide shipping.
| Product Name | Customized Inflatable Water Slide for Parties |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 8 x 3.5 x 5.5 m (26 x 12 x 18 ft) |
| Weight | 160 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN14960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free Worldwide Shipping |
| Warranty | 2-Year Quality Guarantee & Free Repair Kit |


Reviews
There are no reviews yet.