Ice Pops Inflatable Water Slide with Deep Pool
Bring excitement to any party with this vibrant inflatable water slide, featuring an attached deep pool for hours of splashing fun!
| Feature | Details |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 8 x 3.3 x 5.5 m / 26 x 11 x 18 ft |
| Weight | 150 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.