Inflatable Water Slide Trampoline Bounce House
Transform your backyard into a water fun zone for all ages! This inflatable water slide trampoline guarantees hours of laughter, excitement, and unforgettable summer memories. Order now and enjoy worldwide free shipping!
| Size (L x W x H) | 9 x 3 x 5.5 m / 30 x 10 x 18 ft |
|---|---|
| Weight | 154 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certifications | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.