Large Inflatable Water Slide & Bounce House
Bring non-stop fun to your backyard with this versatile inflatable water slide and bounce house! Use it wet or dry for endless summer excitement. Perfect for kids and families, this durable bouncer guarantees hours of active play and easy setup.
| Specification | Details |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 7 x 3 x 4.2 m (23 x 10 x 15 ft) |
| Weight | 120 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |







Reviews
There are no reviews yet.