Commercial Giant Inflatable Water Slide for Adults
Bring excitement to any event with this durable, large-scale inflatable water slide—perfect for outdoor parties and gatherings.
| Product Name | Commercial Giant Inflatable Water Slide for Adults |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 10 x 2.7 m / 32 x 9 ft |
| Weight | 135 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.