Princess Crown Inflatable Slide Rental
Transform your next event with the Princess Crown Inflatable Slide! Perfect for birthdays, amusement parks, and parties, this safe and soft dry slide delivers endless fun for kids. Enjoy hassle-free rentals, free worldwide shipping, and a 2-year quality guarantee.
| Feature | Details |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 6 x 3 x 4.5 m (20 x 10 x 15 ft) |
| Weight | 90 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certifications | CE, EN71, EN15960, SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |







Reviews
There are no reviews yet.