Dual Lane Large Inflatable Slide – 0.55mm PVC
Bring excitement to any event with this eco-friendly, heavy-duty inflatable slide. Perfect for parties, gatherings, or backyard fun.
| Product Name | Dual Lane Large Inflatable Slide |
|---|---|
| Material | 0.55mm PVC Tarpaulin |
| Size (L x W x H) | 7 x 4.5 x 5 m / 23 x 15 x 16 ft |
| Weight | 158 kg |
| Color | As shown in picture |
| Warranty | 2 Years |
| Certification | CE / UL / SGS |
| Accessories | Repair Kits |
| Packaging | Exported Carton |
| Delivery | By Express (FedEx, UPS, DHL, TNT) |
| Payment Terms | PayPal and Credit Card |







Reviews
There are no reviews yet.