Inflatable Cyclone Commercial Dry Slide
Bring high-energy excitement to your next event with the Inflatable Cyclone Commercial Dry Slide! Designed for all ages, this durable, eye-catching slide guarantees endless fun and laughter for any commercial setting. Enjoy free worldwide shipping, free logo printing, and a 2-year warranty for peace of mind.
| Specification | Details |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 8 x 3.3 x 6 m (26 x 11 x 20 ft) |
| Weight | 132 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |







Reviews
There are no reviews yet.