SplashTide Giant Inflatable Water Slide Park
Experience backyard water park fun for all ages!
| Product Name | Giant Inflatable Water Slide for Kids & Adults |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 10 x 4.1 x 5.5 m (32 x 13 x 18 ft) |
| Weight | 205 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free Worldwide Shipping |
| Warranty | 2-Year Quality Guarantee & Free Repair Kit |


Reviews
There are no reviews yet.