Giant Inflatable Pool Water Slide
Transform your backyard into a water park with this giant inflatable slide—perfect for hours of outdoor summer fun!
| Product Name | Giant Inflatable Pool Water Slide |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 8 x 4.5 x 6 m |
| Weight | 180 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE, EN71, EN15960, SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee with free repair kit |





Reviews
There are no reviews yet.