Inflatable Pool Bar – Ultimate Floating Party Station
| Size (L x W x H) | 4.5 x 4.5 m / 15 x 15 ft (Height: 0.83 m / 2.7 ft) |
|---|---|
| Product Weight | 50 kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Colors | As shown or custom |
| Shipping Cost | Free worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (email logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |



Reviews
There are no reviews yet.