Gigantic Inflatable Water Slide – Ultimate Outdoor Fun
Experience hours of excitement and cool refreshment with this commercial-grade inflatable water slide. Designed for maximum fun, it’s perfect for parties, schools, parks, and family gatherings. Durable, safe, and easy to set up, it’s the ideal way to make every summer day unforgettable.
| Product Name | Gigantic Water Play Slide |
|---|---|
| Material | Commercial grade 0.9mm PVC tarpaulin (waterproof & fire retardant) |
| Colors | Blue, Yellow, White, etc. |
| Product Size (LxWxH) | 5×2.5×3.2m / 16×8×10ft 6×3×4m / 20×10×13ft |
| Package Size (LxWxH) | 100×60×60cm |
| Product Weight | 95kg |
| Usage | Schools, Leisure Centers, Parks, Rental Business |
| Age Recommendations | 3 years or above |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |



Reviews
There are no reviews yet.