Commercial Inflatable Dry Slide for Pools
Elevate your poolside fun with this durable, easy-to-set-up inflatable dry slide. Perfect for kids and adults, it brings non-stop excitement to any swimming pool. Enjoy free worldwide shipping, a 2-year quality guarantee, and free logo printing.
| Product Name | Commercial Inflatable Dry Slide for Pools |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 6 x 3.5 x 6 m (20 x 12 x 20 ft) |
| Weight | 120 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


















Reviews
There are no reviews yet.