Inflatable Floating Volleyball Court for Pools
Transform your pool parties with this inflatable volleyball court—perfect for fun, active gatherings with friends and family.
| Product Name | Inflatable Floating Volleyball Court |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 10 x 4 m (33 x 13 ft) |
| Product Weight | 35 kg |
| Material | 0.6mm PVC + 0.9mm PVC |
| Colors | As shown in picture |
| Shipping Cost | Free shipping worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (email logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |






Reviews
There are no reviews yet.