Backyard Inflatable Water Slide & Bounce House
Transform your backyard into an exciting water playground with this inflatable water slide and bounce house combo. Enjoy hours of safe, active fun for all ages—perfect for outdoor gatherings and summer adventures. Free worldwide shipping and 2-year warranty included.
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Backyard Inflatable Water Slide & Bounce House |
| Size (L x W x H) | 8 x 4 x 5 m / 26.2 x 13.1 x 16.4 ft |
| Weight | 160 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.