Biohazard Inflatable Obstacle Course Hire
Bring excitement to your next event with the Biohazard Inflatable Obstacle Course! Featuring a Super Rush Run & Slide, this action-packed challenge is perfect for parties, outdoor events, and team-building activities. Book now for non-stop fun!
| Feature | Details |
|---|---|
| Dimensions (L x W x H) | 20 x 3 x 4.5 m / 64 x 10 x 15 ft |
| Weight | 342 kg |
| Brand | Blue Inflatable |
| Material | 0.55mm PVC tarpaulin (export quality) |
| Blower | CE, UL, CCC certified (220V-240V / 110V-120V) |
| Certificates | EN71, CE, UL, EN15960, BV, CCC |
| Warranty | 2 years with lifelong service |
| Logo Printing | Free |
| Payment Options | PayPal, Credit Card |
| Workmanship | Double stitching, tripling welding, reinforced joints |
| Printing | Digital, silk, hand printing |
| Shipping | Sea, air, express |


Reviews
There are no reviews yet.