Block Combo Slide Bouncy House Rental
Elevate your next event with our Block Combo Slide Bouncy House. Featuring a spacious bounce area and fun slide, it’s perfect for kids and adults. Enjoy affordable rental prices and free worldwide shipping. Book now for endless fun!
| Product Name | Block Combo Slide Bouncy House |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 7.6 x 4 x 4 m |
| Weight | 146 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |






Reviews
There are no reviews yet.