Commercial Blue Marble Wave Monster Inflatable Water Slide
Bring a tropical splash to your next event with the Commercial Blue Marble Wave Monster Inflatable Water Slide. Featuring a vibrant blue marble design and spacious pool, this durable slide is perfect for parties, rentals, or summer gatherings. Easy to set up and built for lasting fun, it’s sure to impress guests of all ages.
Specifications
| Product Name | Commercial Blue Marble Wave Monster Inflatable Water Slide |
|---|---|
| Material | 0.55mm PVC tarpaulin |
| Dimensions (L x W x H) | 10 x 3.3 x 6 m |
| Weight | 188 kg |
| Color | As shown |
| Warranty | 2 years |
| Minimum Order | 1 piece |
| OEM | Available (custom color, number, logo, etc.) |
| Certification | CE / EN71 / EN14960 / SGS |
| Accessories | Repair kits included |
| Construction | Machine sewn & heat sealed |
| Packaging | PVC tarpaulin bag (slide), carton (pump) |
| Delivery | Express (FedEx, UPS, DHL, TNT), air, or sea |
| Payment | PayPal, Credit Card |











Reviews
There are no reviews yet.