Colorful Inflatable Water Roller Barrel
Bring excitement to any pool party or beach day with this durable and safe inflatable water roller. Kids will love rolling and tumbling across the water, making every moment unforgettable.
| Feature | Details |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 2.2 x 2.4 x 1.8 m / 7.2 x 7.9 x 5.9 ft |
| Product Weight | 50 kg |
| Material | 0.6mm PVC + 0.9mm PVC |
| Colors | As shown in picture |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (Send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |













Reviews
There are no reviews yet.