Commercial-Grade Inflatable Water Slide for Kids
Bring summer fun home with our durable, easy-to-set-up inflatable water slide. Perfect for parties and backyard play, this slide offers safe, thrilling adventures for kids.
| Product Name | Commercial-Grade Inflatable Water Slide for Kids |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 7 x 3 x 4.5m (23 x 10 x 15ft) |
| Weight | 120kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE/EN71/EN15960/SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.