Commercial-Grade Inflatable Shark Water Slide
Bring excitement to any event with this durable, shark-themed inflatable water slide. Perfect for kids and adults, it’s designed for safe, long-lasting fun at summer parties and gatherings.
| Product Name | Commercial-Grade Inflatable Shark Water Slide |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 11 x 2.9 x 5.5 m (36 x 10 x 18 ft) |
| Weight | 182 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.