Commercial Inflatable Water Slide & Bouncy Castle
Bring the excitement to your backyard with our commercial-grade inflatable water slide and bouncy castle combo. Featuring a splash pool and robust design, it’s perfect for outdoor parties and endless family fun. Enjoy worldwide free shipping and a 2-year warranty.
| Product Name | Commercial Inflatable Water Slide & Bouncy Castle |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 9 x 3 x 5.5 m / 30 x 10 x 18 ft |
| Weight | 154 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.