Commercial Inflatable Water Slide Boat
Bring excitement to any pool or beach party with this durable, inflatable boat slide—perfect for all ages and guaranteed endless fun.
| Product Name | Commercial Inflatable Water Slide Boat |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 7 x 3 x 5 m (23 x 10 x 16 ft) |
| Weight | 120 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.