Commercial Inflatable Water Slide & Pool Combo
Bring excitement to any event with this durable inflatable water slide and pool combo—perfect for backyard parties, gatherings, and summer fun for all ages.
| Product Name | Inflatable Outdoor Water Slides, Commercial Water Slide with Inflatable Pool Combo |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 10.5 × 3.5 × 6.5 m (35 × 12 × 21 ft) |
| Weight | 209 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free shipping worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |











Reviews
There are no reviews yet.