Commercial Inflatable Water Slide & Jumping Castle
Elevate your events with this durable commercial inflatable water slide—perfect for poolside splashing and bouncy fun. Enjoy free worldwide shipping, a 2-year warranty, and custom logo printing.
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Commercial Inflatable Water Slide & Jumping Castle |
| Size (LxWxH) | 7x3x4.5m (23x10x15ft) |
| Weight | 120kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.