Dual Lane Inflatable Bouncy Castle Combo
Bring excitement to your backyard with this spacious dual lane bouncy castle and slide combo—perfect for hours of bouncing and sliding fun!
| Product Name | Dual Lane Inflatable Bouncy Castle Combo |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 7.6 x 4 x 4 m |
| Weight | 146 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee and free repair kit |











Reviews
There are no reviews yet.