Giant Inflatable Backyard Water Slide
Bring excitement to your summer with this large inflatable water slide—perfect for outdoor pool fun, laughter, and unforgettable memories.
| Product Name | Giant Inflatable Backyard Water Slide |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 8 x 4.5 x 6 m |
| Weight | 180 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE/EN71/EN15960/SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.