Inflatable Dry Slide & Bounce House Combo
Bring excitement to any party with this inflatable dry slide and bounce house—perfect for backyard fun and special events.
| Product Name | Inflatable Dry Slide & Bounce House Combo |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 4.8 x 4 x 4.8 m / 15.8 x 13 x 15.8 ft |
| Product Weight | 115 kg |
| Material | 0.6 mm PVC |
| Colors | As shown in picture |
| Shipping | Free worldwide shipping |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |










Reviews
There are no reviews yet.