Inflatable Obstacle Course Bounce House
Ultimate inflatable adventure for parties and events.
| Size (LxWxH) | 12 x 3 x 4.3m / 39.4ft x 9.9ft x 15.1ft |
|---|---|
| Product Weight | 175kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Colors | As shown in picture |
| Shipping | Free worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |












Reviews
There are no reviews yet.