Inflatable Pool Bar with Soft Play Table
Elevate your pool gatherings with this vibrant, durable floating bar featuring a soft play pool table. Easy to inflate and perfect for both relaxation and entertainment, it’s ideal for parties and fun days in the water.
| Product Name | Black Yellow Blue Inflatable Pool Bar Party Soft Play Swimming Pool Floating Sport Bar With Pool Table |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 5 x 4 m / 16.4 x 13 ft (Pool height: 0.83 m / 2.7 ft) |
| Product Weight | 106 kg |
| Material | 0.6 mm PVC |
| Colors | As pictured or custom options available |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (Email logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |







Reviews
There are no reviews yet.