Inflatable Bar Pool – Ultimate Party Drink Station
Elevate your pool parties with this spacious, easy-to-set-up inflatable bar pool. Perfect for keeping drinks and snacks cool and within reach at any outdoor event.
| Product Name | Inflatable Bar Pool Water Blow Up Bar Party Event (Cabinet and stools not included) |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 4.5 x 4.5 m / 15 x 15 ft (Pool height: 0.83 m / 2.7 ft) |
| Product Weight | 120 kg |
| Material | 0.6 mm PVC + 0.9 mm PVC |
| Colors | As pictured or free customization |
| Shipping | Free worldwide shipping |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (send your logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.