Foot Darts Inflatable Soccer Dart Board
Experience the thrill of soccer and darts combined! Perfect for parties, events, or backyard fun, this inflatable dart board guarantees excitement for all ages. Free shipping included.
| Product Name | Foot Darts Inflatable Soccer Dart Board |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 5m |
| Material | 0.55mm PVC |
| Colors | Red, Black, Green, White |
| Accessories | 1100W Air Blower, 5 Yellow Footballs, Repair Kit |
| Age Recommendations | All Ages |
| Certificates | CE/UL/SGS |
| Logo Printing | Free (Send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-Year Quality Guarantee & Free Repair Kit |


Reviews
There are no reviews yet.