Inflatable Soccer Dart Board – Free Shipping
Experience exciting backyard fun with this giant Soccer Dart Board. Perfect for parties and events, it’s easy to set up and great for all ages.
| Product Name | Inflatable Soccer Dart Board |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 5m |
| Material | 0.55mm PVC |
| Colors | Red, Black, Green, White |
| Included Accessories | 1100W Air Blower, 5 Yellow Footballs, Repair Kit |
| Age Recommendations | All Ages |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (Email logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-Year Quality Guarantee & Free Repair Kit |


Reviews
There are no reviews yet.