Inflatable Soap Soccer Field Arena
Transform any space into an exciting, slippery soccer arena with our Inflatable Soap Soccer Field. Perfect for parties and events, this durable, easy-to-set-up pitch promises hours of sudsy fun for all ages.
| Feature | Details |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 15 x 7 m / 46 x 23 ft |
| Product Weight | 110 kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Colors | As pictured |
| Shipping | Free worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (email logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |







Reviews
There are no reviews yet.