Intex Inflatable Water Slide & Bounce House
Transform your backyard into a fun-filled adventure with this super bouncy inflatable water slide and jumper. Perfect for family gatherings and summer parties. Enjoy free worldwide shipping and a 2-year quality guarantee.
| Feature | Details |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 7.5x3x4.5m (25x10x15ft) |
| Weight | 128kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |







Reviews
There are no reviews yet.